Грошові питання

Сьогодні Таня Базюк підписала документи для БФ Крила Надії і БФ Мавік, про те, що кошти, які знаходяться на її та фондівських рахунках, а також на електронних кошельках (все крім рахунків у Приватбанку і Сведбанку) вона передає на потреби інших діток.

 

Ще раніше БФ Крила Надії, отримавши усну згоду Тані, проплатив купівлю апаратури для 2го хірургічного відділення львівської лікарні на Орлика, де лежала Таня з Богданчиком. Найближчим часом очікуємо прибуття цієї апаратури (купували за кордоном).

 

Зараз на ці гроші будуть закуплені необхідні препарати і інші речі для відділення, про що нас буде попереджувати пересонал відділення. Також плануємо відправити ще одну дитинку з атрезією в Польщу на обстеження. Чекаємо лише на рахунок, який має прийти в перших числах квітня.

 

Більш детальна інформація буде надана в заяві фонду.

Гроші з рахунків Тані у Приватбанку і Сведбанку наразі є недоторканими до червня місяця, коли вони з Богданчиком знову поїдуть в Польщу на обстеження.

 

Білірубін у Богданчика згідно останніх аналізів в нормі і становить: загальний-31,прямий-20,непрямий-11.білок 70. Стан дитини в цілому хороший. Єдине що його тривожить — від наслідків високого біліубіну дитина дуже чешеться, але лікарі запевняють, що це пройде (зі слів мами)