МОЯ ДИТИНА ТАК ХОЧЕ ЖИТИ (Тетяна Базюк)

Зараз у хірургічному відділенні №2 Львівської міської дитячої лікарні (м. Львів, вул. П.Орлика,4) вже п’ятий місяць знаходиться на лікуванні маленький семимісячний Богдан Базюк.

 

 

У Богданчика атрезія жовчних шляхів (вроджена вада жовчних шляхів через яку жовч потрапляє до крові та отруює організм). Лікарі зробили Богданчику операцію з пересадки жовчних шляхів, але клітини печінки вже відмирають, тому необхідна термінова пересадка печінки. Донором для Богданчика стане його батько (необхідні обстеження та аналізи вже зроблено).

На жаль подібні операції в Україні роблять лише діткам з 6 рочків, а Богданчик просто не має цього часу.
За словами лікарів операція потрібна ТЕРМІНОВО (найближчі кілька місяців).

За порадою лікарки батьки направили всі обстеження, аналізи та медичні висновки до дитячої лікарні Польщі. Польські лікарі згодні зробити операцію і дають непогані прогнози.
Але вартість тієї операції складатиме 65 тис. евро, яких родина фізично не в силі дістати.

Батьки звернулися до нас на форум Малеча з проханням допомогти назбирати такі кошти. Також вони звернулися з аналогічним проханням на Одеський форум і на телеканал Україна в програму Критична точка.
28.07.2010 на ТРК Україна вийшов цей сюжет http://tochka.kanalukraina.tv/video/2010-07-28

Наші львівські форумчани зустрілися з Тетяною Базюк в лікарні і свої враження і фотозвіт виклали в спеціально створеній для цього темі нашого форуму http://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=13096

Ми в свою чергу звертаємося по допомогу і до вас, тих, хто побачить і прочитає цей запис.

Невже 1-2-5-20 гривень це така вже велика ціна для кожного з нас, щоб допомогти цьому крихітному козакові перемогти цю важку хворобу?!

Всі контакти з лікарями і з батьками є наведені в вищевказаній темі нашого форуму. Також наші форумчани, які спілкуються з мамою Богданчика Тетяною, мають на руках копії лікарських документів хлопчика.

 

Будемо вдячні за будь-яку допомогу.

 

 

МОЯ ДИТИНА ТАК ХОЧЕ ЖИТИ (Тетяна Базюк): 28 комментариев

 1. Марта, хочемо зробити пару банерів і поставити на сайтах, можна давати посилання на ваш блог?

 2. треба. ))

  хоча можете подавати і на Малечу, там іде головне обговорення.

  але тут я буду копіювати всю головну інформацію. Та і адреса більш легка для сприйняття.

  Сьогодні ввечері або завтра планую продублювати інформацію на російській і англійській мові

 3. Чи є можливість перевести гроші з картки VISA\MasterCard на картку матері?

 4. якщо у вас картка приватбанку, то сміливо перераовуйте через прива24 чи банкомат.

  на рахунок картки 4405 8850 1595 0485

  Вам після перевірки висвітлиться прізвище оримувача для підтвердження.

 5. якщо у вас інший банк — уочніть в ньому як правильно зробити переказ

 6. Сочувствую родителям,им много нужно сил и терпения,чтобы спасти малыша.Только,простите,почему Вы пишите,что в Украине детям до 6 лет трансплантацию печени не делают?Я мама мальчика,которому сделали пересадку печени в Киеве,ещё в 2005 году.На сегодняшний день детей прооперированно более 20,в основном груднички,весом до 6 кг.И в Украине это бесплатно для граждан страны,есть специальная программа которая финансируется государством!Может врач который сказал родителям о том ,что в нашей стране спасти ребенка невозможно,некомпетентен в этом вопросе.Зайдите на эту страницу и посмотрите,трансплантация печени на Украине есть и результаты отличные.www.mother.io.ua

 7. Так, лікарі і батьки дитини зверталися в Київ в інститут трансплантології Шалімова. Їм дали всього 2% гарантії що дитина виживе після операції. І то не обов’язково. Тим більше в такому стані в якому зараз є дитина. Це по перше.

  По друге. Ситуація така, що у нас в Україна не досить добре є сформована законодавча база саме по проблемам трансплантації. Відповідно і сама ця галузь медицини знаходиться в стані «експериментальної», не поставленої на потік. А самі розумієте що коли це не поставлено на потік, то відповідно у лікарів немає ні технічної ні матеріальної нормальної бази. Я вже не кажу про практичні навички лікарів. Окрім того в Україні не лікують саме той варіант хвороби, який є у Богданчика.

  По третє, крім всього іншого у нас в Україні можна пересаджувати органи лише від родичів. А якщо з родичів донором може бути лише одна людина? А під час операції виявиться що треба ще когось? Чи печінка батька не приживеться і доведеться робити ще одну операцію? У нас в країні не можна робити пересадку від кума-свата-чужого дядька-донора. То що, дитині не жити?

  Окрім того невже ви думаєте що наші лікарі просто так би написали у своїх документах, що «у зв’язку з неможливістю лікування в українських медичних установах розглянути питання про лікування за кордоном» (прогляньте виставлені документи в цьому блозі). А про те чи ці лікарі некомпетентні.. Це не перша дитина у цій лікарні з таким діагнозом. І лікарі вже давно знають всі можливі варіанти і перспективи.

  Саме тому 20.08 буде засідання спеціальної комісії МОЗ України, яка скликається лише у випадках, коли дитині можливо надати лікування лише за межами країни. Невже наші бюрократи би потратили зайвий свій час і гроші на речі, які їх не стосуються?

  Окрім того, давайте будемо поважати вибір батьків, які хочуть врятувати свою дитину не ефемерними українськими 2%, а реальними більш ніж 90%, які надає польська клініка. І можливістю в разі різних несподіванок скористатися послугами сторонньої людини-донора.

  Батьки і лікарі вже розглянули всі варіанти і прийшли до висновку, що Польща це найбільш оптимальний варіант.

  Для інформації. Подібні операції в інших країнах, напр. в Бельгії коштують більше 100 000 евро. (Бельгія нам озвучила суму в 103 тисячі)

  Тому давайте поважати вибір батьків Богданчика і не здавати більше питань на рахунок «а чому там» і «чому так дорого» і не травити душу нагадуваннями про те, що рідна країна особисто їм не може допомогти. Повірте це рішення далося їм нелегко.

  А ми в свою чергу будемо поважати вас і ваші життєві принципи і переконання.

 8. розумію що не в тему але хотілося знати щось про Нікітку, сама в неті не дуже, чи є така сторінка про нього, і чи актуальні рахунки в банку Приват 2 хлопчиків?

 9. Привіт.Була вчораі в Богданчика і Нікітки….

  В Богданчика білірубін не падає….Хоча Таня каже,що став живіший,їсть краще,бавиться…В вересні дають запит в Київ,щоб там дали заключення,що Україна не може зробити операції,і аж тоді Польща…..Але це так довго!!!!!!!=(

  Нікітка….Гірше.Цілий день колять і колять,білок,антибіотики.Печінка перестала виробляти білок,тому вводять штучно…Збираються в понеділок в Польщу,хоча мають право в вересні аж.Але чекати нема чого,необхідно вже,бо стан гірший!

  Люди,будь ласка,мобілізуйтеся!!!!

 10. Маряна, сторінка буде готова сьогодні до вечора.

  Сільва. 20.08 назначена комісія з мінстерства. про який вересень ви пишете? не наводьте блуду.
  За Нікіту в понеділок звязуємося з лікарем, який буде оперувати(він виходить з відпустки) і тоді будемо оперативно його відправляти в Польщу.

  Я вас дуже прошу — не знаєте всього — не пишіть!

  І люди, будь ласка, перш ніж іти в лікарню — звязуйтеся з нами!!!
  Я розумію, що душа болить, але зрозумійте і ви, що для батьків навала незнайомих людей — це великий стрес. Я вже не говорю про діток і про лікарів.

 11. Пробачте,будь ласка,але так Таня сказала…Не виключаю,що може я не так зрозуміла або вона не так трохи висловилася…..Більше не буду писати,пробачте….

 12. А яка сума вже є зібрана на лікування Богданчика?

 13. Добрий день, Тетяно! У Вас прекрасний малюк. Мабудь не дарма в нього ім*я — БОГДАНЧИК. Тримайтеся і не втрачайте надії. Буду за Вас молитися. Ви ПОВИННІ перемогти!!!!!

 14. Какой суммы не хватает,и до кокого числа нужно собрать.можно ли сделать перечисления после отъезда Богдана в Польшу?

 15. наразі ми чекаємо рішення комісії міністерства і українських лікарів, які мають остаточно завірити всі документи Богданчика і зробити про це офіційний лист. Тоді вже можна буде говорити про остаточну дату приїзду, узгоджену з польською клінікою.

  Що можу сказати вам по грошах…

  минулого тижня ми відправили в Польщу Нікіту Хитрого.

  2 тижні обстежень в клініці коштували 13 000 злотих + проживання батьків. (батьки їхали в Польщу з назбираною нами за кілька тижнів сумою 35 000 грн)

  Зараз батьки економлять на всьому, живуть в лікарні у малого.

  Лікарня оплачена до 30.08

  Після цього вже є виставлений попередній рахунок за лікування — 65 000 евро, який треба оплатити повнстю, або дати на цю суму гарантійні листи від фондів.

  Тому можна провести аналогію. У дітей практично одна і таж проблема. і лікування тотожне, зі слів лікарів. Детальніше про цього хлопчика і його історію ви можете прочитати в блозі Нікіти Хитрого.

  Точну ж суму зібраних коштів на всіх рхунках ми зможемо прозвітувати не раніше суботи.
  На жаль у волонтерів немає доступу до виписок з рахунків батьків. Але плануємо в цю суботу виправити цю прикрість.

  останні дані по рахунках, які є у нас на руках ви можете проглянути у категорії Звіти

 16. Сделайте в правой части сайта блок, в котором будет указываться общая сумма на текущий момент собранных денег. Это очень стимулирет. Обращаюсь ко всем! Помогайте, не ленитесь. От Вас зависит жизнь Богданчика. Ведь представьте, его организм ежедневно отравляется желчью. Это ужасно. Подарите новую веселую жизнь Богданчику.

 17. Dobryj den,pro vashe hore diznalas lyshe sjohodni iz cjoho veb sajtu.Chochu zapytatys na jakomu etapi likuvannja dytyny,tomu shcho bachu zapysy ishche iz serpnja misjacja.Ja prozhyvaju v Chechiji chy je mozhlyvist pereslaty zvidsil jakus finansovu dopomohu?Dakuju.

 18. Яка ситуація в дитини? Операцію провели? Гроші іще потрібні?

 19. Ні, операція ще не зроблена. Наразі, заки ще це можливо, дитину лікують і підтримують в стабільному стані щоб набрати більше ваги. Стан Богданчика ще не є критично-загрозливим. Хоча операція таки буде потрібна. Просто зараз в нас є трішки часу до неї. От якраз на днях Богданчика з мамою виписали на 2 тижні додому — зробити перерву в лікуванні, щоб не відбулося привикання до ліків і відповідно щоб лікування не пішло на марне.

  Збір коштів триває.

 20. Вибачте!!! наразі змогли з подругою переслати 40грн. більше зараз немає((( сподіваюсь, найближчим часом ще зможу допомогти!!!

  Одужуй, сонечко!!! Ми тримаємо за тебе кулачки,міцно-міцно!!!

 21. Богданчик добре)) Добре їсть, поправляється, ростуть зубки.

  Читайте отутостанню новину. bogdanchyk.blox.ua/2010/12/NOVINI-PROHANNYa.html

  Зараз він вдома.

  Чекаємо на документи з польської клініки. Там він має пройти обстеження і тоді буде ясно що робити далі і коли.

  У нас появилося трох більше часу,тому що печінка почала трішки працювати сама. Є дуже малий, але є варіант, що цей процес піде вперед і, можливо, пересадки не буде треба робити так нагально. Але це дуже мала ймовірність. Хоча у Львові вже був такий прецедент — Остапчик Сіньковський. Малюку зібраи всю суму на операцію але в останній момент виявилося що його печіночка працює і операцію можна не робити. Зарахз малюк регулярно їздить в Бельгію на обстеження, але оперції наразі ще не робили — організм сам почав боротися з хворобою…

  Так що зараз все залежить від того, що нам скажуть польські лікарі.

 22. Мама сделайте себе кошелек вебмани. Я постараюсь убедить множество людей в интернете разместить рекламу, баннер без какой либо платы. Там можно собрать деньги, тем более что здесь-горе. Или напишите мне на почту moskva1111@mail.ru
  Не оттягивайте, а напишите. Сам Украинец, так что пойму Вас без проблем.

  Деньги соберем не волнуйтесь.

 23. Олександре, дуже дякуємо за ваше бажання допомогти. У мами є відкрито рахунки і у банку і у вебмані. Але.. Наразі збір коштів для Богданчика є закрито. У звязку з результатами останніх обстежень у Польщі.

Обсуждение закрыто.